Najnowsze Renault CLIO
02 Lipiec 2019

Najnowsze Renault CLIO

Piąta odsłona najpopularniejszego modelu Renault

Ikona motoryzacji od 1990 roku

Nowe Clio to już piąta odsłona tej prawdziwej ikony motoryzacji, która sprzedała się dotychczas w około 15 milionach egzemplarzy. Clio, które zostało wprowadzone na rynek w 1990 roku jest najlepiej sprzedającym się modelem marki Renault na całym świecie, a w Europie znajduje się od 2013 roku. w ścisłej czołówce segmentu B.

Nowe Clio szczyci się pięcioma gwiazdkami w teście EuroNCAP

Nowa generacja kontynuuje tradycję samochodu idącego z duchem czasu oraz całkowicie bezpiecznego. Dynamiczny charakter, doskonałe trzymanie się drogi oraz spełnienie wszystkich procedur dotyczących jakości – od projektu po gotowy produkt – sprawiają, że Nowe Clio można w pełni uznać za najlepsze ze wszystkich dotychczasowych generacji CLIO.

Zaprojektowane zgodnie z zasadą „Evolution and Revolution”

Nowe Clio wyznacza nowe standardy poprzez bardziej dojrzałą stylistykę nadwozia i zupełnie nowe wnętrze. Wyraźniejsza linia i bardziej muskularny przód sprawiają, że Nowe Clio jest bardziej żywiołowe, nowoczesne i natychmiast rozpoznawalne, mimo że zostało stworzone w 100% z nowych elementów. Wnętrze zaprojektowane całkowicie na nowo odwołuje się do segmentów wyższej klasy pod względem jakości i dostępnych technologii.