Akademia RS
22 Marzec 2018

Akademia RS

ŠKODA prezentuje nowy projekt szkoleniowy

Michał Cabaj, kierownik ds. komunikacji marki Škoda:

"W ofercie marki ŠKODA od wielu lat znajdują się modele RS, a zainteresowanie nimi z roku na rok rośnie. Między innymi z uwagi na ten trend, ŠKODA Auto Szkoła oferować będzie nowe szkolenie pod nazwą 'Akademia RS'. Ma ono na celu nie tylko zaznajomienie odbiorców z zaletami tej specjalnej wersji modelowej, ale też rozwój umiejętności uczestników szkolenia w obrębie bezpiecznej i dynamicznej jazdy".

Program szkolenia i nowoczesne systemy

Program zawierać będzie m.in. praktyczną demonstrację wykorzystania nowoczesnych systemów (XDS+, ESC SPORT, DSR) pozwalających kierowcy czerpać radość z jazdy modelami RS. Szkolenia będą zakończone próbą sportową. 'Akademia RS' udowodni, że mocne samochody ze sportowym charakterem używane przez świadomych kierowców, wiedzących jak korzystać z nowoczesnych systemów asystujących kierowcy, dają nie tylko przyjemność z jazdy, ale też zapewniają poczucie bezpieczeństwa.

Škoda Autodrom Poznań

Szkolenia pod okiem profesjonalnych trenerów posiadających międzynarodowe certyfikaty, odbywać się będą na Škoda Autodrom Poznań, jednym z najnowocześniejszych ośrodków doskonalenia techniki jazdy w Polsce. Ośrodek oferuje nieograniczone możliwości realizacji dedykowanych szkoleń z zakresu doskonalenia techniki jazdy, jest również doskonałym miejscem organizacji spersonalizowanych eventów tematycznych.