Akcesorium BMW dla modelu X2
03 Kwiecień 2018

Akcesorium BMW dla modelu X2

Ekskluzywne oryginalne akcesorium BMW do BMW X2

Nowe BMW X2

Samochód o niepowtarzalnej stylistyce i sportowo miejskim charakterze już samo w sobie wyróżnia się w swojej klasie i w rodzinie modeli BMW X. Teraz dzięki szczególnemu trendowi w modzie wyróżniać będzie się jeszcze bardziej: oferowane aktualnie oryginalne akcesorium BMW – folia „Digital Camo” – rozszerza dostępną paletę kolorów karoserii BMW X2 o dodatkowy wariant.

Wielokolorowa, matowa folia do kompletnego oklejenia samochodu

Asymetryczny wzór ciemnych, szarych i jasnych kolorów nawiązuje do lakieru Galvanic Gold, który wzbudził ciekawość podczas prezentacji nowego modelu. BMW X2 w tym kolorze wyraża pewność siebie i ekstrawertyczny styl życia, a folia stanowi jednocześnie zabezpieczenie karoserii przed uszkodzeniami.

Od kamuflażu prototypów do niezwykłego elementu wyposażenia

Folia maskująca celowo nawiązuje kolorystycznie do kamuflażu prototypowych samochodów przedseryjnych. Pierwsze prototypy wzbudzały wielkie zainteresowanie już podczas jazd testowych na drogach publicznych, a następnie podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Dealerzy i producent otrzymywali od zainteresowanych klientów wiele zapytań o taki charyzmatyczny samochód w tym właśnie lakierze.