Alfa Romeo Tonale
10 Marzec 2019

Alfa Romeo Tonale

Nowy samochód koncepcyjny - elektryka zestawiona z pięknem i dynamiką

Średniej wielkości SUV

Tonale jest pierwszym hybrydowym samochodem typu plug-in oraz pierwszym średniej wielkości samochodem o nadwoziu SUV Alfy Romeo. Zmienia on dotychczasowe reguły najszybciej rozwijającego się aktualnie segmentu, posługując się właściwym, typowym dla producenta sposobem, na który składa się włoski styl i niezrównana przyjemność jazdy.

Samochód inspirowany pięknem

Design Tonale jest formułą, która ukierunkowana jest na przyszłość. Jego kompaktowe rozmiary są wyrazem włoskiego polotu i niepowtarzalnego, oryginalnego i nowoczesnego stylu, typowego dla Alfy Romeo, tworzącego idealną mieszankę cennego dziedzictwa oraz zapowiedź nowych norm. Marka Alfa Romeo wysoko ceni esencję włoskiej sztuki poprzez tradycyjne, rzemieślnicze doświadczenie ręcznego tworzenia.

Autentyczna Alfa Romeo

Tonale to debiut marki w segmencie średniej wielkości SUV-ów, zgodny z charakterystyką, która od zawsze identyfikuje każdy model Alfa Romeo. Celem jest zapewnienie najlepszej dynamiki jazdy w segmencie, przy zastosowaniu napędu elektrycznego i hybrydowego w doskonałym stylu Alfa Romeo. To naturalna ewolucja marki na drodze do synergii napędu, który jest w stanie poprawić osiągi i dynamikę jazdy.