Ami One Concept
04 Marzec 2019

Ami One Concept

Citroën prezentuje wizję dostępnej dla każdego mobilności w mieście

100 lat innowacji i śmiałych rozwiązań

Francuska marka prezentuje na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie 2019 Ami One Concept, przełomowy, w 100% elektryczny samochód, który wykorzystuje cyfrowe technologie do zapewnienia nowego doświadczenia swobodnej i bezstresowej jazdy po mieście.

Wolny dostęp

Ami One Concept to samochód, z którego mogą korzystać nawet ci, którzy nie mają prawa jazdy. Towarzyszy mu innowacyjny, kompleksowy ekosystem cyfrowy, który współtworzy te nowoczesne, przyjazne i dostępne dla wszystkich rozwiązanie zapewniające mobilność. Twórcy rozwiązania podeszli w całkowicie nowy sposób do potrzeb klienta i zaproponowali szeroki wybór możliwości korzystania z samochodu od 5 minut do 5 lat, w formule car-sharingu, najmu lub kupna.

Wolność zademonstrowania swojej nowoczesności

Zdecydowany, śmiały charakter, atrakcyjna kolorystyka i pomysłowa symetryczna konstrukcja współtworzą nowoczesny, bezpieczny pojazd o modnej stylistyce, który pozwala komfortowo i z klasą poruszać się po mieście. Ten styl i nowoczesność możemy odnaleźć w linii towarzyszących mu produktów lifestylowych dostępnych w sklepie online.