Artisan Spirits tuninguje modele Lexusa
27 Kwiecień 2019

Artisan Spirits tuninguje modele Lexusa

Japoński warsztat przygotował pakiety tuningowe dla najnowszych modeli Lexusa - UX, ES i RC

Lexus UX

Dla najmniejszego crossovera Lexusa Artisan Spirits przygotował ciekawy pakiet z linii Black Label. Zestaw składa się z spojlerów umieszczonych na dole przedniego zderzaka i progach, tylnego dyfuzora, poszerzeń nadkoli oraz dodatkowych spojlerów na pokrywie bagażnika i dachu. Elementy sprawiają, że auto wydaje się wyraźnie niższe i dodatkowo lekko modyfikują jego aerodynamikę, a nadkola poszerzają nadwozie o 10 mm z każdej strony. Wisienką na torcie są 20-calowe, aluminiowe felgi.


Lexus ES

ES, czyli średniej wielkości sedan Lexusa również otrzymał pakiet z serii Black Label. Chociaż producent nie podaje jeszcze jego szczegółowego składu, efekty pracy Artisan Spirits pokazuje auto zaprezentowane na ostatniej edycji targów SEMA w Las Vegas. Podobnie jak w przypadku UX, tutaj również Japończycy zastosowali spojler z przodu i nakładki na progi, tylny dyfuzor oraz dodatkowe spojlery na klapie kufra i tuż nad tylną szybą.


Lexus RC

Nowy Lexus RC, jak przystało na sportowe coupé, również został zmodyfikowany elementami z linii Black Label. I tym razem na przodzie auta i progach znalazły się spojlery, a tył ozdabiają dyfuzor i kolejne spojlery - dachowy oraz do wyboru niskoprofilowy w kontrastowym kolorze na pokrywie bagażnika lub pełnowymiarowe, spore skrzydło z karbonu. Całość zwieńczają 20-calowe obręcze Corart A5 o pokaźnej szerokości.