BMW Driving Experience startuje w Polsce
15 Luty 2019

BMW Driving Experience startuje w Polsce

Od marca 2019 r. kierowcy będą mogli wziąć udział w szkoleniach realizowanych w kilku lokalizacjach w kraju

Stałe podnoszenie umiejętności jazdy

BMW Group od ponad 40 lat edukuje kierowców na całym świecie, przekazując im wiedzę i praktyczne wskazówki, jak prowadzić lepiej w każdych warunkach. Od marca szkolenia BMW Driving Experience będą odbywać się także w Polsce. Kierowcy mogą wybrać spośród trzech rodzajów kursów realizowanych w różnych lokalizacjach, dostępnych przez cały rok.

Maksimum adrenaliny w bezpiecznej dawce

Szkolenia w ramach akademii BMW Driving Experience w Polsce będą prowadzone przez cały rok. Pierwsze treningi BMW Safety Driving Experience odbędą się na torze w Bednarach w marcu 2019 r. Z kolei BMW M Driving Experience rozpocznie się od czerwca tego roku. Każdy kurs będzie realizowany w kameralnej, kilkuosobowej grupie pod okiem doświadczonych instruktorów.

Ponad 40 lat doświadczenia

BMW i MINI Driving Experience jest częścią BMW M GmbH. Grupa BMW zaoferowała szkolenia dla kierowców jako jeden z pierwszych producentów samochodów. Akademia od 1977 roku dostarcza swoim klientom niezapomniane doświadczenia z jazdy. Jej celem niezmiennie jest dążenie do osiągnięcia równowagi między zaawansowanymi modelami a doskonaleniem umiejętności prowadzenia pojazdu.