BMW M Performance Roadshow
29 Lipiec 2018

BMW M Performance Roadshow

We wrześniu, w pięciu miastach w Polsce odbędzie się druga część BMW M Performance Roadshow. To cykl spotkań prezentujących najbardziej sportowe oblicze marki

Cykl 5 imprez u Dealerów BMW

BMW M Performance Roadshow to cykl 5 imprez odbywających się u Dealerów BMW w całej Polsce przez pięć kolejnych tygodni. Pierwsze spotkanie odbędzie się 1 września w salonie BMW Zdunek w Gdyni, tydzień później (8 września) w BMW Dynamic Motors w Bydgoszczy, a następnie w BMW Bońkowscy w Szczecinie (15 września), BMW Premium Arena w Kaliszu (22 września), oraz BMW Dobrzański w Krakowie (29 września). Wydarzenia poprowadzi dziennikarz motoryzacyjny Patryk Mikiciuk oraz fan motoryzacji – aktor Rafał Cieszyński.

Szereg atrakcji dla klientów i fanów motoryzacji w każdym wieku

Przedstawiciele BMW podzielą się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w sportach motorowych, a to właśnie długoletnie zaangażowanie m.in. w wyścigi torowe pozwoliło na stworzenie oferty akcesoriów z zakresu aerodynamiki, napędu i układu jezdnego, które podkreślają unikatowy charakter marki.

Prezentacja modeli BMW

Podczas wydarzeń zostaną zaprezentowane najnowsze modele samochodów BMW doposażone w szeroką gamę akcesoriów M Performance w różnych konfiguracjach: BMW M2, BMW 340xi Touring, BMW 440xi Coupé, BMW 335d Gran Coupe, BMW 440xi Cabrio, BMW 330e, BMW 540xi Limuzyna, BMW M550d Touring, BMW X3 M40xi, BMW X5 M50d, BMW M140xi, BMW M3 oraz BMW M4 Coupé.