BMW M2 Coupé Black Shadow
10 Marzec 2018

BMW M2 Coupé Black Shadow

W 2017 roku BMW M2 było najpopularniejszym modelem BMW M GmbH – ta popularność była impulsem do stworzenia edycji specjalnej

Technologia rodem ze sportów motorowych

maksymalne osiągi i wyrazista stylistyka pozwoliły BMW M2 osiągnąć wyjątkową pozycję w segmencie samochodów kompaktowych klasy premium. Ekskluzywne BMW M2 Coupé Edycja Black Shadow podkreśla wyścigowe właściwości tego kompaktowego samochodu sportowego o precyzyjnie skomponowanej stylistyce.

BMW M2 fascynuje precyzyjnym prowadzeniem

Sześciocylindrowy silnik rzędowy o mocy 370 KM z technologią M TwinPower Turbo, klasyczny napęd tylny i układ jezdny zaprojektowany i dostrojony na podstawie długoletnich doświadczeń ze sportów motorowych, zachwyca kierowców wyścigowych na całym świecie. Z opcjonalną 7-biegową, dwusprzęgłową skrzynią M Drivelogic BMW M2 przyspiesza od zera do setki w jedyne 4,3 sekundy.

Edycja specjalna BMW M2 Coupé

BMW M2 Coupé Edycja Black Shadow wyróżnia się cechami stylistycznymi, które dodatkowo poprawiają wygląd. Model jest dostępny tylko w metalizowanym kolorze szafirowoczarnym. Ponadto, wygląd kompaktowego coupé podkreślają wyraziste 19- calowe, kute obręcze kół ze stopów lekkich Y Spoke w matowym, czarnym kolorze.