BMW Vision iNEXT
13 Grudzień 2018

BMW Vision iNEXT

Najnowszy model studyjny BMW Group symbolizuje początek nowej ery radości z jazdy

Stylistyka podporządkowana człowiekowi

Rozważania na temat przyszłości mobilności skupiają się bardziej niż kiedykolwiek na ludziach, ich emocjach oraz potrzebach i preferencjach w zakresie mobilności. Możliwości, jakie oferuje autonomiczna jazda, elektryfikacja i coraz szersza komunikacja sieciowa, otworzą w przyszłości drzwi do zupełnie nowych doświadczeń i sposobów kształtowania podróżowania samochodem.

Ekskluzywna atmosfera na kołach

Kierowcy będą mieli coraz większą swobodę w decydowaniu o tym, jak chcą wykorzystać czas spędzany w samochodzie. Stylistyka wnętrza auta będzie coraz ważniejsza, a dobre samopoczucie będzie odgrywać coraz większą rolę. Dlatego w pełni elektryczne BMW Vision iNEXT zostało stworzone jako mobilna przestrzeń oferująca prawdziwą jakość życia i zaspokajająca zapotrzebowanie na nową „preferowaną przestrzeń”, w której możemy być sobą i odpoczywać.

Inteligentna technologia – zintegrowana poza zasięgiem wzroku

Inteligentne technologie będą w przyszłości wspomagać ludzi w coraz bardziej dyskretny sposób. W BMW Vision iNEXT technologie pozostają w tle i poza zasięgiem wzroku – stąd nazwa Shy Tech – ujawniają się tylko wtedy, gdy są potrzebne, albo na życzenie kierowcy lub pasażerów. Funkcje można obsługiwać przy użyciu powierzchni wykonanych z materiałów takich jak drewno lub tkanina, np. tapicerka żakardowa w BMW Vision iNEXT.