BMW X7 w ekstremalnych warunkach
16 Sierpień 2018

BMW X7 w ekstremalnych warunkach

Prototypy pierwszego Sports Activity Vehicle w segmencie luksusowym pokazuje swoją wszechstronność podczas testów za na pustynnych bezdrożach i autostradach

Testy długodystansowe na pustynnych i żwirowych szlakach

Nerwowa jazda przez miejską dżunglę z nieustannym zatrzymywaniem się i ruszaniem przeplata się z dynamicznymi testami obciążeniowymi na krętych wiejskich drogach i na autostradach. W ekstremalnych wyzwaniach, przy każdej pogodzie i na każdej nawierzchni, pierwszy model BMW X z segmentu luksusowego dostarczył niezbitych dowodów znakomitych właściwości jezdnych, potwierdzonych w ramach badań drogowych.

Znakomite własności terenowe i doskonała dynamika jazdy

Dzięki imponującemu wyglądowi, wyjątkowo przestronnemu wnętrzu, wyrafinowanej technice układu napędowego i zawieszenia kół oraz ekskluzywnym funkcjom wyposażenia, BMW X7 staje się najnowsza interpretacją luksusowej przyjemności z jazdy w stylu monachijskiej marki premium. Połączenie znakomitych własności terenowych i doskonałej dynamiki jazdy drogowej, typowych dla pojazdów Sports Activity Vehicle, wkracza do kolejnego segmentu samochodów.

Luksus i wszechstronność na najwyższym poziomie

W nowym BMW X7 luksus, uniwersalność i sportowy charakter splatają się w wyjątkową samochodową tożsamość. Obecne testy w imponujący sposób demonstrują, że wspaniałymi wrażeniami z jazdy można się cieszyć w wyrafinowanej atmosferze wnętrza pojazdu, nawet w niesprzyjających warunkach klimatycznych i w skrajnie zróżnicowanych warunkach terenowych.