Bukovina World Snow Polo Masters 2018
16 Styczeń 2018

Bukovina World Snow Polo Masters 2018

Renault Polska oraz Anndora, autoryzowany koncesjoner Renault i Dacia, zostały partnerami turnieju Bukovina World Snow Polo Masters 2018

6. edycja turnieju snow polo

Bukovina World Snow Polo Masters 2018 to już 6. edycja turnieju snow polo w Bukowinie Tatrzańskiej. Jak co roku zapowiada się pełne emocji widowisko w pięknej scenerii Tatrzańskiego Parku Narodowego. Wystąpią w nim zawodnicy m.in. z Austrii, Czech, Szwajcarii czy Stanów Zjednoczonych oraz Polski.

Snow polo jest zimową wersją klasycznej gry w polo

Zimowa gra wyróżnia się przede wszystkim tym, że mecze rozgrywane są na nieco mniejszym boisku, pokrytym śniegiem, lub na zamarzniętym zbiorniku wodnym. Cel gry pozostaje taki sam: każda z dwóch drużyn, składających się z czterech zawodników poruszających się konno,stara się umieścić piłkę w bramce rywala za pomocą specjalnych kijów, tzw. malletów.

Ekspozycja Renault

Na miejscu pojawi się ekspozycja aut terenowych Renault Koleos oraz Nowej Dacii Duster. Stoisko marki będzie przygotowane i obsługiwane przez autoryzowanego koncesjonera Renault, DaciaAnndora. Gośćmi specjalnymi imprezy będą Lidia Popiel i Aleksandra Nieśpielak.