Camp Jeep 2019
21 Kwiecień 2019

Camp Jeep 2019

Najważniejsza impreza dla Członków Jeep Owners Group i fanów marki Jeep w całej Europie

Jeep ujawnia lokalizację Camp Jeep 2019

Impreza odbędzie się we Włoszech, w słynnym mieście San Martino di Castrozza (TN) w dniach 12 - 14 lipca br. Wspaniała lokalizacja w majestatycznych Dolomitach przywita fanów marki Jeep i członków Jeep Owners Group (JOG) z całej Europy i będzie idealnym tłem dla tegorocznego, pełnego atrakcji programu. Camp Jeep 2019 będzie jeszcze bardziej ekscytujący, ponieważ będzie okazją do zaprezentowania nowego Jeepa Gladiatora.

Trzy dni ekscytujących przygód

Goście będą mieli okazję poznać i przetestować całą gamę modeli Jeepa, wziąć udział we wszystkich organizowanych aktywnościach, między innymi kursach szkoleniowych i sesjach jazdy off-road. Zaplanowano koncerty na żywo i wiele atrakcji dla dzieci. Zachwycające Dolomity będą idealną sceną dla imprezy odbywającej się pod znakiem przygody, wolności i atrakcji na świeżym powietrzu, w czystym stylu „Jeep Jamboree", najbardziej klasycznego z amerykańskich zlotów, przeznaczonych dla pasjonatów jazdy 4x4.

Gwiazdą tegorocznej edycji będzie nowy Jeep Gladiator

Po raz pierwszy samochód został zaprezentowany światu podczas Salonu Samochodowego w Los Angeles pod koniec 2018 roku. Nowy Jeep Gladiator oznacza powrót marki do segmentu pick-upów. Nowy model oparty jest na bogatym dziedzictwie mocnych, niezawodnych ciężarówek Jeep i oferuje autentyczną Jeepową stylistykę, funkcjonalność i wszechstronność, najlepszy w swojej klasie parametry ładowności i możliwości holowania, wolność jazdy z otwartą przestrzenią nad głową, zaawansowane układy napędowe oraz doskonałą dynamikę na drodze i w terenie.