Car-sharing Renault dla IKEA
01 Maj 2018

Car-sharing Renault dla IKEA

We wszystkich sklepach IKEA udostępniono klientom 300 samochodów osobowych i dostawczych

Renault MOBILITY i IKEA Francja

Firmy podpisały umowę o współpracy, zgodnie z którą klienci sklepów IKEA będą mogli korzystać z nowatorskich usług najmu samochodów dostępnych przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Z myślą o promowaniu ekologicznej motoryzacji, nowe i odpowiadające na potrzeby rynku usługi oferowane przez IKEA Francja i Renault są dostępne w atrakcyjnej cenie.

Sieć wypożyczalni we wszystkich sklepach IKEA we Francji

Przy sklepach IKEI klienci będą mieli do dyspozycji prawie 300 modeli samochodów osobowych i dostawczych (Trafic, Kangoo, Kangoo Z.E., ZOE). Na początku w ofercie Renault MOBILITY znajdą się wersje elektryczne i z tradycyjnym napędem, w zależności od dostępności punktów ładowania na terenie sklepu. Cała flota wypożyczalni zostanie w pełni zelektryfikowana już w 2020 roku.

Samoobsługowe wypożyczalnie Renault MOBILITY

Wypożyczalnie działają już na terenie całej Francji. Każdy ze 180 punktów, które znajdują się przy salonach Renault i w innych miejscach w centrach miast, na parkingach publicznych i w innych lokalizacjach, jest dostępny przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Klienci korzystają z mobilnej aplikacji Renault MOBILITY, która umożliwia im wygodny i szybki dostęp do samochodów z wypożyczalni.