Citroën z serią Origins
28 Styczeń 2019

Citroën z serią Origins

Citroën z serią specjalną "Origins” świętuje stulecie kreatywności i śmiałych koncepcji

Stulecie marki Citroën

Producent rozpoczyna obchody stulecia istnienia marki od zaprezentowania serii specjalnej dostępnej w modelach C1, C3, kompaktowym SUV-ie C3 Aircross, nowym hatchbacku C4 Cactus oraz C4/Grand C4 SpaceTourer. Te wersje znajdą się w sprzedaży w pierwszej połowie 2019 roku dla upamiętnienia stulecia kreatywności i śmiałych koncepcji marki.

Wspólna tożsamość

Pełna charakteru, dyskretna i elegancka seria „Origins” charakteryzuje się ujednoliconym stylem, kolorami i materiałami z brązowymi elementami graficznymi nawiązującymi do legendarnych przekładni zębatych, które zainspirowały logo marki oraz napisem „Origins since 1919”. Każdy model jest nowocześnie wyposażony w odpowiedzi na potrzeby współczesnych użytkowników.

Ukłon w stronę historii

Citroën prezentuje zdjęcia każdego ze swoich modeli obok historycznego modelu marki, podkreślając ich wspólne cechy: zwinność, możliwości personalizacji, komfort, ducha przygody, cechy limuzyny lub samochodu rodzinnego. Z historycznymi modelami Marki można się zapoznać na stronie www.citroenorigins.pl.