Concept store samochodów elektrycznych
30 Czerwiec 2018

Concept store samochodów elektrycznych

Berlin jest drugim po Sztokholmie miastem, w którym Renault otwiera concept store „Renault Electric Vehicle Experience Center”

W całości poświęcony samochodom elektrycznym

Renault otwiera w Berlinieconcept storeRenault Electric Vehicle Experience Center” z samochodami elektrycznymi. W lutym pierwszy taki salon powstał w Sztokholmie. W ten sposób Renault chce promować zalety elektrycznej mobilności wśród jak najszerszej rzeszy potencjalnych użytkowników.

Concept store usytuowany jest w centrum niemieckiej stolicy

Do otwarcia przyczynił się również lokalny dystrybutor Renault Autohaus König. Goście podczas wizyty w salonie, a także za pośrednictwem urządzeń cyfrowych będą mogli uzyskać informacje na temat oferowanej gamy modeli elektrycznych, infrastruktury i możliwych sposobów ładowania, lokalnych przepisów, form pomocy, warunków zakupu oraz usług związanych z samochodami elektrycznymi.

Gilles Normand, dyrektor pionu samochodów elektrycznych Renault:

"Coraz więcej klientów jest zainteresowanych samochodami elektrycznymi, ale wciąż zbyt mało wiedzą na ich temat. Jako lider produkcji samochodów elektrycznych w Europie, Renault pragnie wyjść naprzeciw potrzebom klientów i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące ich pytania oraz umożliwić chętnym zmianę samochodu na elektryczny".