DS e-Tense
29 Luty 2016

DS e-Tense

Samochód sportowy przyszłości

Krótko po oficjalnej prezentacji i zakończeniu modernizacji całej swojej europejskiej floty marka DS pragnie przykuć uwagę, przedstawiając niespotykany pojazd: DS E-TENSE.

Samochód jest dziełem autentycznego kunsztu, a jednocześnie wprowadza najnowocześniejsze technologie. Połączenie to sprawia, że DS E-TENSE jest jedyny w swoim rodzaju – w zakresie zarówno wyglądu zewnętrznego, jak i doznań z jazdy. Nadwozie ujęte w gładkie, opływowe linie kryje luksusowe wnętrze, zaawansowane możliwości techniczne i wyjątkowe osiągi. Wraz z najwyższej klasy elektrycznym układem napędowym czynią one z DS E-TENSE awangardowe dzieło, które realizuje techniczną i stylistyczną wizję marki DS, otwierając drogę ku przyszłości.

Aż 516 Nm i cisza. 402 KM i zerowe emisje. Długość 4,72 m, wysokość 1,29 m… Tych kilka słów i liczb wystarcza, by pojąć, jaki charakter ma najnowszy model DS. Jego światowy debiut podczas Salonu Samochodowego w Genewie 2016 z pewnością wywoła sensację. Aby uczcić dwa pełne lata działalności, młoda francuska marka premium wymarzyła sobie nowy model, którego dewizą byłaby najnowocześniejsza technika i wyrafinowanie. Przyjrzyjmy się bliżej temu, co można osiągnąć, kiedy kreatywność, wiedza, doświadczenie i umiejętności połączą swoje siły…