Ekomieszkanie z Zoe
06 Czerwiec 2019

Ekomieszkanie z Zoe

Grupa Renault i Kaufman & Broad wprowadzają na rynek wyjątkową ofertę najmu ZOE w połączeniu z kupnem ekomieszkania

Najem długoterminowy

Grupa Renault, lider w zakresie mobilności elektrycznej w Europie i spółka Kaufman & Broad, która jest ważnym graczem na rynku nieruchomości, wprowadziły niedawno ofertę łączącą najem Renault ZOE na preferencyjnych warunkach z zakupem mieszkania w ramach projektu deweloperskiego „Feel Wood” w Villepreux w departamencie Yvelines.

Ekologiczne samochody w połączeniu z ekologicznymi mieszkaniami

Nowy kompleks mieszkaniowyFeel Wood”, wpisujący się w odpowiedzialne podejście łączące budownictwo mieszkaniowe, energie odnawialne i mobilność, sprzyja ekoodpowiedzialności oraz globalnej wizji śladu węglowego użytkowników, z uwzględnieniem mieszkalnictwa i mobilności. Mobilność elektryczną należy rozumieć w kategoriach wykraczających poza samochód - powinna się ona wpisywać w kompleksowe rozwiązania uwzględniające również mieszkalnictwo.

Pierwszy przykład współpracy Grupy Renault i Kaufman & Broad

Oferta polega na udostępnieniu preferencyjnej oferty długoterminowego najmu elektrycznego Renault ZOE na wyjątkowo korzystnych warunkach. Jest ona skierowana do wszystkich przyszłych nabywców mieszkań w ramach inwestycji „Feel Wood”. Świadczy o wspólnym dążeniu Grupy Renault i firmy Kaufman & Broad do zmiany postaw klientów poprzez stworzenie warunków, które umożliwią odpowiedzialne korzystanie z samochodów i przyczynią się do powstania bardziej ekologicznych miast.