Elektromobilność w ekstremalnych warunkach
28 Marzec 2019

Elektromobilność w ekstremalnych warunkach

BMW iX3, BMW i4 oraz BMW iNEXT w zimowym teście za kołem podbiegunowym

Przygotowanie do wprowadzenia modeli elektrycznych

Trzy modele elektryczne tej marki przechodzą obecnie kluczową fazę przygotowań do produkcji w zimowym centrum testowym BMW Group w Arjeplog w Szwecji. Intensywny program testów obejmuje również BMW iX3, które ma się pojawić w sprzedaży już w przyszłym roku, BMW i4 oraz BMW iNEXT, które wejdą na rynek w 2021 r.

Sports Activity Vehicle

Najnowszy rozdział strategii wdrażania elektromobilności BMW Group otwiera teraz model typu Sports Activity Vehicle. W przyszłym roku w BMW iX3 zadebiutuje piąta generacja technologii BMW eDrive. Niezwykle mocny silnik elektryczny i wydajny akumulator wysokonapięciowy w najnowocześniejszej technologii zapewnią nowy wymiar radości z jazdy na napędzie elektrycznym.

BMW i4 zapewnia radość z jazdy bez lokalnej emisji spalin

Czterodrzwiowe coupé pozycjonowane w segmencie średnim premium łączy w sobie dynamiczną stylistykę ze świetnymi osiągami i wysokim komfortem jazdy. Piąta generacja technologii BMW eDrive zastosowanej w BMW i4 umożliwia zasięg wynoszący ponad 600 km, a błyskawiczny rozwój mocy silnika elektrycznego zapewnia niezwykle dynamiczną jazdę. BMW i4 przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 4 s, a jego prędkość maksymalna wynosi 200 km/h.