Elektryczna podróż Nissana
27 Maj 2018

Elektryczna podróż Nissana

Nissan LEAF wyrusza w kolejną elektryczną podróż

„No Trace”, czyli dosłownie ”Bez Śladu”

Wprowadzona w tym roku na rynek druga odsłona najpopularniejszego samochodu elektrycznego na świecie właśnie rozpoczęła swoją długodystansową podróż. Tym razem za kierowcą zasiądzie podróżnik Marek Kamiński, który w ramach wyprawy #NoTrace Expedition zamierza dotrzeć Nissanem LEAF z Polski do Japonii.

Podróżnik Marek Kamiński

„Głównym założeniem #NoTrace Expedition jest promowanie zrównoważonego stylu życia. Jego ważnym, choć często pomijanym aspektem jest podróżowanie. Lata edukacji sprawiały, że coraz więcej osób pamięta o niepozostawianiu śladów po swojej wizycie na plaży lub górskim szlaku. Z tego powodu warto pójść o krok dalej i porozmawiać o drodze do celu naszej podróży”.

By podróż nie zostawiła za sobą żadnego śladu

Podróżnik przygotował m.in. filtry, które pomogą oczyszczać wodę w trakcie drogi, czy też ekologiczny sprzęt do eksploracji. Podobnie jak w poprzednich wyprawach, podróżnik zamierza zabierać ze sobą wszystkie powstałe podczas wyprawy odpadki. Wyprawę będzie ją można śledzić na profilu @marekkaminskiexplorer na Facebooku: www.facebook.com/MarekKaminskiExplorer/ oraz już poprzez portal Traveler by ShareMap, a także stronę internetową www.marekkaminski.com.