Fabia w Wirtualnym Salonie
23 Sierpień 2018

Fabia w Wirtualnym Salonie

Zanim nowa Škoda Fabia trafi do większości salonów dealerskich, wszyscy klienci mogą obejrzeć ją na żywo, na ekranie komputera lub smartfona

Prezentacja na żywo

Prezentacja w Wirtualnym Salonie Škody pozwala doświadczyć wizyty w salonie z dowolnego miejsca w Polsce i zagranicą. Zapewnia dostęp do wiedzy na temat cech samochodu, jego wyposażenia czy zastosowanych w nim systemów bezpieczeństwa. A co najważniejsze, na życzenie klienta, Doradca pokaże każdy, nawet najdrobniejszy szczegół prezentowanego modelu.

Korzystanie z Wirtualnego Salonu

Aby odwiedzić Wirtualny Salon wystarczy wejść na stronę internetową i podać numer telefonu, na który oddzwoni doradca. Rozmowa odbywa się przez telefon, a transmisja obrazu widoczna jest na ekranie komputera lub smartfona, w zależności od urządzenia z którego korzysta użytkownik.

Wieloosobowe transmisje na żywo

Dodatkowo, nową Fabię można zobaczyć w trakcie cyklicznych, wieloosobowych transmisji na żywo, realizowanych w ramach Interaktywnej Akademii Škody. Wszyscy zainteresowani udziałem mogą obserwować przekaz z Wirtualnego Salonu i zadawać dodatkowe pytania, wpisując je w oknie czatu na stronie.