Fiat 500 Dolcevita
06 Lipiec 2019

Fiat 500 Dolcevita

Specjalna edycja 500 Dolcevita dla uczczenia 62. urodzin kultowego modelu Fiata

Zgodnie z najlepszą tradycją

4 lipca Fiat świętuje urodziny modelu 500, prawdziwego włoskiego dzieła sztuki, które zmotoryzowało Europę w latach 50. ubiegłego wieku i nadal zadziwia rekordami. Fascynująca 500 Dolcevita świętuje urodziny włoskiej ikony. Pierwsza specjalna edycja nowej gamy oddaje wartości Italian Glamour i włoskiego stylu życia zainicjowanego w tamtej epoce, obejmującego modę, design i sztukę oraz estetykę codziennego życia, smaku, wyobraźni i dobrej zabawy.

500 Dolcevita, wyrafinowana elegancja mobilnego arcydzieła

Nowa seria specjalna przeznaczona jest dla Klientów poszukujących ekskluzywności i elegancji. Te same wartości leżą u podstaw najbardziej autentycznego włoskiego stylu, który w wyobraźni zbiorowej najlepiej uosabiają lata „Dolce Vita". Jak przystało na ponadczasową gwiazdę, nowy model wyróżnia się ekskluzywnym białym kolorem Gelato White i ozdobiony jest biało-czerwoną „linią piękna" przebiegającą wzdłuż całego nadwozia.

Emocje z lat 60. powracają w marzeniach

500 Dolcevita to zaproszenie, aby poczuć atmosferę lat 60., kiedy to Rzym był stolicą międzynarodowej jet-set society, miejscem eleganckich klubów nocnych i luksusowych hoteli, które przyciągały słynnych aktorów i pisarzy, podczas gdy politycy i VIP spędzali czas, pijąc kawę w modnych kawiarniach. Ich historie opowiadali fotoreporterzy z Via Veneto, „paparazzi" będący świadkami szalonych nocy w Rzymie, zawsze gotowi, aby zrobić dobre zdjęcie i sprzedać skandal prasie brukowej.