Fiat sponsorem Festiwalu Filmowego
17 Listopad 2018

Fiat sponsorem Festiwalu Filmowego

Po raz czwarty z rzędu, marka Fiat jest głównym sponsorem TFF Festiwalu Filmowego w Turynie, który odbywać się będzie od 23 listopada do 1 grudnia br.

Marka Fiat wystąpi w roli gwiazdy

Na tegorocznej, 36. edycji Festiwalu Filmowego w Turynie można będzie zobaczyć nie tylko artystyczne filmy, ale także uczestniczyć w różnych panelach i eksperymentach, co potwierdza wyjątkowość marki w łączeniu tradycji i innowacyjności oraz swobodnym poruszaniu się po różnych obszarach tematycznych i językowych.

Dla aktorów, reżyserów oraz gości

Fiat zapewnia flotę samochodów złożoną z modeli 500X i 500L, niedawno odświeżonych w celu umocnienia ich pozycji liderów w poszczególnych segmentach. Dla nowego Fiata 500X, powrót do serca Turynu ma duże znaczenie. Zaledwie kilka tygodni temu, to tutaj odbyła się międzynarodowa konferencja prasowa poświęcona temu crossoverowi Fiata, zorganizowana w jednym z najbardziej kultowych miejsc Włoch: w turyńskim Narodowym Muzeum Kina.

„Powrót do przyszłości"

Najnowszym aspektem współpracy Fiata ze światem filmu jest niezwykła, krótkometrażowa produkcja inspirowana kultowym filmem z lat 80. - „Powrót do przyszłości". Ten krótkometrażowy film poświęcony nowemu 500X kontynuuje strategię obraną w 2017 roku produkcją „Powrót do przyszłości",,hołdem celebrującym 60. urodziny kultowej 500, dodatkowo naznaczonym obecnością zdobywcy Oscara Adriena Brody'ego.