Giulia triumfuje w Wielkiej Brytanii
24 Kwiecień 2019

Giulia triumfuje w Wielkiej Brytanii

Alfa Romeo Giulia została ponownie nagrodzona w prestiżowym konkursie „Driver Power Awards" Auto Express, zdobywając złoty medal w kategorii „Dynamika jazdy"

Został nagrodzony słynny styl jazdy włoskiej marki

Protoplastka nowej generacji z logo węża, oprócz manifestu „Mechaniki emocji", kryje w sobie autentycznego ducha Alfy Romeo złożonego z pięciu elementów, dzięki którym Alfa stała się jedną z najbardziej pożądanych marek na świecie: wyraziste włoskie wzornictwo, nowoczesne silniki, doskonałe rozłożenie mas, unikatowe rozwiązania techniczne, doskonały stosunek masy do mocy.

Zadowolenie klientów

„Driver Power" to najszerszy i najbardziej kompletny sondaż w Wielkiej Brytanii spośród tych, które dokonują pomiaru zadowolenia Klientów. Wykorzystuje on dane pochodzące od tysięcy właścicieli, od niezawodności, poprzez osiągi aż po praktyczność. Siedemnasta już edycja sondażu jest zatem wiarygodnym przekazem rzeczywistych opinii właścicieli nowych samochodów.

Andrew Tracey, dyrektor Marketingu Alfy Romeo w Wielkiej Brytanii:

Driver Power Awards" przyznawane przez Auto Express odzwierciedla to, co naprawdę myślą angielscy kierowcy. Tegoroczne wyniki pokazują, że Alfa Romeo Giulia jest jednym z najlepszych nowych samochodów w sprzedaży. Fakt, że oceny opierają się na opinii prawdziwych Klientów, daje ankiecie niezwykle rzetelne i wiarygodne znaczenie".