The Heritage HUB
08 Kwiecień 2019

The Heritage HUB

Innowacyjna przestrzeń, która przedstawia historię dziedzictwa Fiat Chrysler Automobiles

Inauguracja Heritage HUB

Na początku kwietnia 2019 odbyła się inauguracja centrum Heritage HUB. Przestrzeń została otwarta w siedzibie działu FCA Heritage, którego misją jest zabezpieczenie bezcennego dziedzictwa włoskich marek należących do Grupy. Heritage HUB to miejsce, gdzie odbywa się obsługa klientów i sprzedaż, i gdzie znajduje się wystawa, stanowiąca okazję do poszerzenia wiedzy o Grupie FCA.

2 kwietnia 2019

Zadaniem tej odtworzonej lokalizacji jest nie tylko zapewnienie nowoczesnego i stymulującego miejsca pracy, lecz również wykorzystanie go jako wielofunkcyjnej przestrzeni oferującej narrację powiązaną z historycznym obszarem, gdzie dział FCA Heritage może możliwie najlepiej wyrazić swoją misję. Celem działu FCA Heritage jest zachowanie, rozpowszechnienie i promocja dziedzictwa FCA w zakresie klasycznych włoskich marek.

Centrum Heritage HUB

Centrum mieści się w nastrojowym, lecz w dużym stopniu zmodernizowanym budynku, gdzie interakcja i środki komunikacji dodają nowy wymiar wspaniałej historii Fiata, Lancii i Abarth - marek ściśle związanych z okolicami Turynu, jak również historii marki Alfa Romeo. Znajduje się w miejscu dawnego budynku Officina 81 przy Via Plava, stanowiącego część ogromnej strefy przemysłowej Mirafiori - zabytkowego zespołu zakładów produkcyjnych znanego z wynalazczości i inżynierii, który obecnie generuje nową energię.