„Honda experience – Casa Connessa Tortona"
14 Kwiecień 2019

„Honda experience – Casa Connessa Tortona"

Nowy styl życia oparty na skomunikowaniu ze światem na Milan Design Week 2019

Honda na Milan Design Week 2019

Honda otworzyła drzwi do swojej ekspozycji na Milan Design Week 2019. Po raz pierwszy firma zaznaczyła obecność na tej największej światowej wystawie sztuki użytkowej. Model Honda e Prototype, niedługo po jego światowej premierze na Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym w Genewie, jest centralnym punktem ekspozycjiHonda experience - Casa Connessa Tortona”.

“Honda experience - Casa Connessa Tortona”

Honda wykorzystała wysokiej klasy butik modyAlysi - The Garden House”, usytuowany w słynnej dzielnicy biur projektowych Tortona, jako bazę do stworzenia swojej ekspozycji. Przy wejściu, gości witają intrygujące efekty wizualne i dźwiękowe, których celem jest łagodne przeniesienie zwiedzających ze środowiska miejskiego do uspokajającej przestrzeni. Po przejściu do głównej sali, gościom ukazuje się Honda e Prototype, eksponowana pod szklanym dachem, co pozwala na oglądanie samochodu w naturalnym, zmiennym świetle.

Meble i zdjęcia prezentowane obok siebie

Honda współpracowała również z zespołem włoskich fotografików, czego efektem jest wystawa zdjęć inspirowana stylistyką Hondy e Prototype. Do eksponowania swoich prac, zespół kierowany przez Sarę Mautone używa projektorów. Środowisko uzupełnione jest przez dioramę, która ma obrazować „wypoczynkowy” styl wnętrza Hondy e Prototype.