Inaho i World Clock od Lexusa
23 Grudzień 2018

Inaho i World Clock od Lexusa

Lexus dodał do linii Crafted for Lexus dwa kolejne, niezwykle ciekawe produkty - lampę Inaho i zegar World Clock

Lampa jak kłos ryżu

Inaho to wytwarzająca przyjemne, ciepłe światło lampa, inspirowana… kłosem ryżu. Oświetlenie składa się z trzech wysokich, przypominających łodygi i wykonanych z włókna węglowego prętów, zwieńczonych u góry elementami roztaczającymi światło o złotej barwie, które wydobywa się przez otwory o średnicy zaledwie 0,1 mm. Co więcej, syntetyczne łodygi poruszając się, naśladują ruch roślin na wietrze, a nazwa Inaho oznacza po japońsku właśnie kłos ryżu. Całość zamocowano na solidnej podstawie, wykonanej z drewna.

Światowy zegar

Linia Crafted for Lexus wzbogaciła się również o zegar World Clock z charakterystyczną obudową w kształcie dwunastokąta. Zegar wyświetla aktualny czas w 12 miastach na całym świecie, w tym w Tokio, Dubaju, Moskwie czy Londynie - wystarczy obrócić go na bok z nazwą wybranego miejsca, a urządzenie automatycznie wskaże aktualną godzinę. Tarczę zegara wykonano z włókna węglowego, takiego samego, jak stosowane w sportowych modelach Lexusa.

Różnorodność Crafted for Lexus

Inaho i World Clock dołączyły do długiej listy ciekawych, nowatorskich przedmiotów z linii Crafted for Lexus. Można na niej znaleźć muchę do garnituru wykonaną ze skóry zastosowanej w Lexusie LC, minimalistyczną lampkę biurową LED czy drewnianą tackę w kształcie przypominającym słynną, typową dla Lexusów atrapę chłodnicy. Produkty Crafted for Lexus można kupić w klubach Intersect by Lexus.