Japońska droga Mitsubishi w Polsce
14 Styczeń 2019

Japońska droga Mitsubishi w Polsce

Anna Cieślak, aktorka i ambasadorka marki Mitsubishi w Polsce, wyruszyła modelem ASX 2019, by odkrywać ślady japońskiej kultury w Polsce

Ambition to Explore

Nowy cykl podróży, który wpisuje się w strategię marki Mitsubishi Motors Drive Your Ambition i idealnie obrazuje hasło Ambition to Explore, ma zainspirować miłośników marki do poznania ciekawych miejsc oraz ludzi związanych z japońską kulturą w Polsce i odkrycia nieznanych faktów łączących te kraje.

Cel nr 1 - Manggha

Pierwszym miejscem, które odwiedziła swoim nowym modelem Mitsubishi ASX 2019 Anna Cieślak było Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Japoński SUV wyśmienicie sprawdził się na krakowskich ulicach. Wygodna, wysoka pozycja za kierownicą zapewniła świetną widoczność, a nowe systemy bezpieczeństwa pomogły w wykonywanych miejskich manewrów i bezpiecznym dotarciu do celu.

Artysta i kurator Masakazu Miyanaga:

Bardzo cieszymy się, że na tegorocznej wystawie udało nam się zgromadzić tak wielu znakomitych przedstawicieli sztuki współczesnej z Polski, Japonii oraz z Francji. W porównaniu z Krakowem Tatsuno jest małym miastem, lecz tak jak Kraków stanowi stary, historyczny ośrodek i dziedzictwo kulturowe. To fantastyczne, że po siedmiu latach organizowania wystawy w Japonii, w 2018 r. Udało nam się zorganizować Tatsuno Art Projekt w Krakowie.