Jeep Camp 2019
07 Lipiec 2019

Jeep Camp 2019

Rozpoczyna się tegoroczna edycja z europejską premierą nowego Jeepa Gladiatora

Wydarzenie w samym sercu Dolomitów

Największe doroczne wydarzenie w kalendarzu Jeep Owners Group (J.O.G) - Jeep Camp - zostanie otwarty 12 lipca i trwać będzie do 14 lipca, zapewniając wyjąkowe doznania, w autentycznym, czystym stylu Jeepa. Spotkanie, które odbywać się będzie w samym sercu Dolomitów, w znanym miasteczku San Martino di Castrozza, przyciągnie ponad 1200 fanów Jeepa z ponad 700 samochodami.

Trzydniowy program będzie świętem wolności, pasji i przygody

Wydarzenie będzie okazją do przetestowania niezwykłych możliwości terenowych kultowego Jeepa Wranglera oraz całej gamy Jeepów na trudnych górskich szlakach majestatycznych Dolomitów. Goście będą mieli do dyspozycji w sumie ponad 40 km tras, na których będą mogli wypróbować modele Jeepa i przy okazji sprawdzić swoje umiejętności jazdy w terenie, wspierani przez wykwalifikowanych instruktorów Jeep Academy.

Specjalna odsłona Jeepa Gladiatora

Fani marki i członkowie Jeep Owners Group (JOG) będą mieć też okazję, by po raz pierwszy zobaczyć z bliska nowego Jeepa Gladiatora, najsprawniejszego w historii średniej wielkości pick-upa, w specjalnej odsłonie stworzonej na tę okazję przez Mopar, markę FCA zajmującą się produktami i usługami posprzedażnymi dla wszystkich samochodów Grupy FCA.