Jeep partnerem Dżabal al-Dżajs Flight
01 Luty 2019

Jeep partnerem Dżabal al-Dżajs Flight

Marka Jeep partnerem najdłuższej na świecie kolejki tyrolskiej wpisanej do księgi rekordów Guinnessa

Dżabal al-Dżajs

Najwyższy szczyt Zjednoczonych Emiratów Arabskich (UAE) usytuowany w emiracie Ras Al-Chajma jest „gospodarzem" najdłuższej na świecie kolejki tyrolskiej, Dżabal al-Dżajs Flight, wpisanej do księgi rekordów Guinnessa. Dzięki kolejce, która przyczyniła się do wzmocnienia wizerunku Ras Al Chajma jako głównej atrakcji turystycznej regionu, ten najbardziej wysunięty na północ emirat jest w pierwszej lidze pod względem światowej turystyki.

Długa na 2,83 km tyrolka

Tyrolka wyróżniona w zestawieniu World Travel Awards 2018, jako najważniejsza atrakcja turystyczna Bliskiego Wschodu, została zaprojektowana i zbudowana przez Toroverde we współpracy z ośrodkiem rozwoju turystyki Ras Al Chajma. Miłośnicy przygód oraz turyści spragnieni mocnych wrażeń mogą przemieszczać się z prędkością nawet 150 km/h na wysokości 1680 m i poczuć się, jak jastrząb w locie z rozpostartymi skrzydłami.

Jeep partnerem motoryzacyjnym

Jednak przygoda, emocje i wolność na otwartej przestrzeni nie ograniczają się tylko do doznań na kolejce tyrolskiej: w związku z zapowiedzią umowy sponsorskiej z Toroverde, marka Jeep została „lądowym" partnerem motoryzacyjnym tej najdłuższej na świecie kolejki tyrolskiej. Firma Toroverde będzie miała do dyspozycji niezawodną flotę Jeepów Wranglerów do przewozu osób i wsparcia logistycznego.