Jeep z tytułem Fleet Leader 2018
29 Listopad 2018

Jeep z tytułem Fleet Leader 2018

Marka Jeep uhonorowana tytułem Fleet Leader 2018 na Targach Fleet Market 2018

Jubileuszowa edycja odbyła się w Warszawie

Na wystawie firma FCA zaprezentowała gamę samochodów swoich marek, dedykowanych do użytku profesjonalnego, w tym premierowe Jeepy Renegade i Cherokee. Przedstawiciel marki odebrał też ze strony redakcji dwa wyróżnienia: tytuł Fleet Leader 2018 oraz certyfikat za udział Jeepa Compassa w Długodystansowym Teście Flotowym.

Fleet Market to cykliczne wydarzenie

Impreza adresowana jest do małych i średnich przedsiębiorców, kadry zarządzającej i fleet managerów, dla których samochody stanowią istotne narzędzie w prowadzeniu biznesu. Tegoroczna edycja, która odbyła się w całkowicie nowym miejscu, na powierzchni 12 tys. m2 zgromadziła 150 wystawców, 200 pojazdów i aż 10 tys. przedstawicieli firm. Jednym z największych uczestników Fleet Market 2018 była firma FCA, która na 342-metrowym stoisku wystawiła 5-drzwiowe Fiaty Tipo, nowoczesnego SUV-a 500X oraz pick-upa Fullbacka z zabudową energetyczną.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się nowe Jeepy

Renegade, który już po raz trzeci został okrzyknięty przez „4x4 Magazine" „Najlepszym Kompaktowym SUV-em Roku" i Cherokee w nowej stylistyce cieszyły się dużym zainteresowaniem. Oba te samochody na Fleet Market 2018 po raz pierwszy zostały zaprezentowane Klientom biznesowym. Gamę Jeepa uzupełniał innowacyjny Compass.