Jeep® zainaugurował „Winterproof”
22 Styczeń 2016

Jeep® zainaugurował „Winterproof”

Europejski Winter Tour 2016

Jeep® Winterproof to zimowa impreza, zorganizowana przez markę Jeep w kilku najbardziej renomowanych ośrodkach narciarskich w Europie, która rozpoczęła się 13 stycznia br. w Gstaad w szwajcarskich Alpach i gościła do 16 stycznia.

Cztery ekskluzywne górskie miejscowości w Szwajcarii, Francji, Austrii i Włoszech zabłysną w charakterze doskonałego tła dla Jeep Winter Tour 2016,goszcząc pasjonatów i fanów marki, którzy będą mieli możliwość skorzystania z emocjonujących jazd testowych samochodami terenowymi 4x4 z gamy Jeep zarówno na zwykłych drogach, jak i w terenie.

Marka Jeep, od zawsze kojarząca się z niekonwencjonalnym stylem życia spod znaku przygody, w celu zwiększenia atrakcyjności imprezy, zaoferuje uczestnikom Jeep Winterproof szereg specjalnych działań, umożliwiając jazdy testowe SUV-ami z wyposażeniem specjalnym na najtrudniejsze warunki zimowe. We wszystkich kurortach biorących udział w imprezie, utworzono Jeep Lounge czyli dedykowane miejsca spotkań dla każdego, kto identyfikuje się z wartościami Jeepa. Stanowią one punkt kontaktowy dla chętnych do testowania aut do wyboru z całej gamy modelowej. Goście będą mieli do dyspozycji flotę złożoną z dwudziestu SUV-ów marki Jeep. Do przejazdu pomiędzy poszczególnymi punktami każdego etapu trasy, jak również do emocjonujących jazd testowych, można wybrać: flagowy model (najczęściej w historii nagradzany SUV) Grand Cherokee, kultowego Wranglera, model Cherokeełączący legendarne możliwości terenowe Jeepa 4x4 z przyciągającym wzrok awangardowym designem lub model Renegade, kompaktowy SUV o najlepszym w swojej kategorii potencjale terenowym.

Samochodowe emocje przewidziano również dla najmłodszych gości. Na każdym etapie trasy dzieci będą mogły odbyć jazdę próbną gokartem Jeepa na pedały. Gokarty będące odwzorowaniem klasycznej stylistyki modeli Jeepa, zostaną udostępnione młodszej części publiczności na specjalnym torze wyścigowym ze specjalnym wyposażeniem przewidzianym nawet dla najmłodszych dzieci.

Kalendarz imprezy Jeep® Winterproof Tour:
- Gstaad, Szwajcaria - 13-16 stycznia
- Megève, Francja - 21-24 stycznia
- Montafon, Austria - 10-13 lutego
- Selva di Val Gardena, Włochy - 18-21 lutego

Włoska część trasy będzie obejmować:
- Cervinia (Aosta) - 30-31 stycznia
- Roccaraso (L'Aquila) - 6-7 lutego
- Livigno (Sondrio) - 13-14 lutego
- Bormio (Sondrio) - 27-28 lutego