Karabinierzy odbierają Jeepa Wranglera
29 Czerwiec 2018

Karabinierzy odbierają Jeepa Wranglera

Włosy Karabinierzy odebrali specjalnego Jeepa Wranglera, który tego lata służył będzie do patrolowania plaż Emilii Romanii

Prezentacja specjalnego Wranglera

Występujący w barwach służb samochód został zaprezentowany podczas ceremonii, która odbyła się w Komendzie Głównej Korpusu Karabinierów, w obecności komendanta głównego Giovanniego Nistriego, wicekomendanta Riccarda Amato, dyrektora generalnego FCA Sergia Marchionne oraz dyrektora operacyjnego FCA na region EMEA Alfredo Altavilli.

Po rozpoczęciu „czynnej służby"

Jeep Wrangler będzie wykorzystywany do nadzorowania wybrzeża regionu Emilia-Romania, a dokładnie 30 km plaży pomiędzy miastami Cattolica a Bellaria, przy której leżą popularne kurorty, jak Rimini i Riccione.

Synonim off-roadowej doskonałości

Jeep Wrangler, przekazany Karabinierom, wyposażony jest w silnik 2.8 litra CRD turbodiesel, z automatyczną skrzynią biegów. Jego wyjątkowe cechy wzbogacone są o wysokiej klasy pakiet Mopar One, pozwalający bezpiecznie zmierzyć się nawet z najbardziej ekstremalną jazdą off-roadową. Pakiet obejmuje zawieszenie podniesione o 2-cale „Fox Performance", drążek stabilizacyjny kierownicy, czarne obręcze kół Performance Gladiator, szersze opony 32" oraz plastikowe chlapacze z przodu i z tyłu.