KODIAQ RS gotowy na każde wyzwanie
05 Styczeń 2019

KODIAQ RS gotowy na każde wyzwanie

ŠKODA KODIAQ RS jest doskonale przygotowana do spełniania różnorodnych potrzeb – zarówno na asfalcie, jak i poza utwardzonymi drogami, w każdych warunkach pogodowych

Napęd na obie osie

Dzięki napędowi na obie osie ŠKODA KODIAQ RS automatycznie, w każdym momencie ma najlepszą możliwą przyczepność – a tym samym zapewnia doskonałą dynamikę podczas sportowej jazdy, duże zdolności terenowe i wyższy poziom bezpieczeństwa w niekorzystnych warunkach pogodowych.

Zawieszenie Dynamic Chassis Control dla wersji RS

ŠKODA KODIAQ RS jest standardowo wyposażona w zawieszenie adaptacyjne Dynamic Chassis Control, które zapewnia optymalną amortyzację – dostosowaną do nawierzchni i stylu jazdy. Układ ten, stosowany także w innych wariantach tego modelu SUV-a, tym razem został specjalnie przystosowany do sportowego potencjału KODIAQ RS.

Sportowy charakter i łatwość obsługi

ŠKODA KODIAQ RS jest standardowo wyposażona w progresywny układ kierowniczy. Aby sprostać wymaganiom sportowego SUV-a i zwiększyć dynamikę jazdy, został on skonfigurowany specjalnie z myślą o modelu KODIAQ RS. Dzięki odpowiedniemu zestrojeniu kąt skrętu pozostaje na tyle niewielki, by zapewnić kierowcy precyzyjne prowadzenie bez potrzeby „przekładania” rąk na kierownicy – nawet przy wyższych prędkościach.