Kolekcje Elegance i Racing 2018/2019
21 Grudzień 2018

Kolekcje Elegance i Racing 2018/2019

Marka Alpine rozszerza gamę stylowej odzieży, galanterii skórzanej i akcesoriów

Kolekcja Elegance

Projektanci kolekcji Elegance zainspirowali się typową dla marki Alpine stylistyką kierowcy dżentelmena. Charakterystycznym elementem kolekcji jest skóra w eleganckim i nieco nonszalanckim wydaniu. W kolekcji Elegance znajdziemy m.in. czarną skórzaną kurtkę, portfel, pasek, rękawiczki oraz szereg stylowych i praktycznych dodatków. Kolekcja jest dostępna we wszystkich salonach Alpine i w sklepie internetowym marki.

Kolekcja Racing

Kolekcja Racing została zaprojektowana z myślą o fanach marki Alpine. Jej inspiracją stała się sportowa rywalizacja. W kolekcji dominuje błękit, czerń i pomarańcz. Inspiracją dla ekspresyjnej i dynamicznej kolorystyki kolekcji były oficjalne barwy samochodu A470 teamu Signatech-Alpine, zwycięzcy wyścigu 24H Le Mans w 2016 i 2018 roku w kategorii LMP2.

Dopełnienie kolekcji Alpine

Najbardziej charakterystyczne przedmioty z kolekcji Racing to ponadczasowa błękitna czapka Alpine z tkaniny softshell, która idealnie dopasowuje się kształtem do głowy oraz pasująca do niej kamizelka. Gamę ubrań i galanterii dopełniają modele wszystkich samochodów koncepcyjnych i produkcyjnych (w skali 1:43 i 1:8).