Koncepcyjny Fiat Centoventi
09 Marzec 2019

Koncepcyjny Fiat Centoventi

Z okazji 120. urodzin marka Fiat prezentuje na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie 2019 koncepcyjny model


Płótno pełne możliwości

Fiat Concept Centoventi to zasadniczo „czyste płótno", pełne możliwości, które można pomalować zgodnie z gustami i potrzebami Klienta w dowolnym czasie lub dniu, bez ograniczeń indywidualizacji związanych z konkretnym momentem zakupu. Produkowany w jednej wersji kolorystycznej nadwozia, które może być „pomalowane" za pomocą programu „4U"; Klient ma do wyboru 4 rodzaje dachu, 4 zderzaki, 4 rodzaje kołpaków i 4 folie zewnętrzne.

Innowacyjny model biznesowy

Fiat Concept Centoventi może być skonstruowany dokładnie tak, jak tego sobie życzy Klient, inaugurując nowy model biznesowy oferowany we współpracy z marką Mopar, działającą w zakresie usług, obsługi Klienta, oryginalnych części zamiennych i akcesoriów oraz innowacji produktu. Oprócz sześciu elementów wyposażenia, które można zamontować tylko w salonach sprzedaży, pozostałych 114 akcesoriów zaprojektowanych specjalnie przez Mopar, w tym system nagłośnienia, schowki na deskę rozdzielczą i drzwi, siedziska foteli itp., Klient może zakupić on-line i zamontować samodzielnie.

Nowoczesna interpretacja stylistyki Fiata

Wszystko we Fiacie Concept Centoventi mówi językiem Fiata, w szczególności jego urocze i funkcjonalne detale, jak retro-futurystyczne, minimalistyczne zawiasy i zamki, nowa, wielofunkcyjna deska rozdzielcza, która przypomina słynną kieszeń, cienkie siedzenia, kolorowe koła, które teraz wykonane są z najbardziej innowacyjnych w branży materiałów oraz grill przedni, którego znane, pionowe szczeliny, stają się wskaźnikiem LED poziomu naładowania baterii.