Milionowy egzemplarz Škody
24 Październik 2018

Milionowy egzemplarz Škody

Nowy rekord Škody: milionowy samochód opuścił linię produkcyjną

Sukces fabryki Škody

W połowie października linię produkcyjną opuścił milionowy samochód marki Škoda w 2018 roku. Imponujący wynik udało się osiągnąć dwa tygodnie wcześniej niż w poprzednim roku, tym samym ustanawiając nowy rekord w historii marki. Milionowy egzemplarz to ŠkodaFABIA z silnikiem 1.0 TSI.

Milionowy samochód Škody

Egzemplarz ustanawiający tegoroczny rekord, to FABIA z silnikiem 1.0 TSI, która zajmuje obecnie drugie miejsce wśród najbardziej popularnych samochodów marki, zaraz po bestsellerowej Škodzie OCTAVIA. Nieprzerwana popularność tych modeli stanowi dowód na to, że współcześni kierowcy cenią kompaktowe, dobrze wyposażone samochody, zapewniające komfort i bezpieczeństwo w trakcie codziennej, miejskiej jazdy.

Budowaniu sukcesu

Duże znaczenie w budowaniu sukcesu Škody ma trwająca ofensywa marki w segmencie SUV. Rosnąca popularność modeli KODIAQ i KAROQ wśród klientów na całym świecie świadczy o zapotrzebowaniu na te wszechstronne, nowocześnie wyposażone pojazdy. Duży udział w kształtowaniu świetnych wyników marki ma także sprzedaż modelu KAMIQ, dostępnego wyłącznie na rynku chińskim.