MINI 60 Years Edition
21 Styczeń 2019

MINI 60 Years Edition

Tradycyjny sportowy duch i brytyjski charakter

Oryginał, który nieustannie się odradza

MINI jest mocno zakorzenione w tradycji, ale także otwarte na zmiany. Minęło już 60 lat od wprowadzenia na rynek tego małego brytyjskiego samochodu, który zdobył globalną popularność między innymi dzięki gokartowym wrażeniom podczas jazdy i kreatywnemu wykorzystaniu przestrzeni.

Aby uczcić tę okrągłą rocznicę

Słynny producent samochodów klasy premium prezentuje model, który eksponuje zarówno brytyjskie korzenie, jak i zwinny charakter MINI. Dzięki ekskluzywnej stylistyce i wyposażeniu, MINI 60 Years Edition idealnie wyraża sportowy charakter marki, który jest wyraźnie odczuwalny nawet w codziennym ruchu miejskim. MINI w edycji specjalnej – 3- i 5-drzwiowe, każde z czterema wariantami silnika do wyboru – będzie dostępne od marca 2019 r.

Bogate wyposażenie jubileuszowej edycji

Oprócz pakietu wyposażenia 60 Years Chili, samochody z edycji specjalnej mają również diodowe reflektory i światła przeciwmgłowe, białe kierunkowskazy i diodowe lampy tylne ułożone we wzór Union Jack, pakiet oświetlenia wnętrza, a także funkcję MINI Driving Modes i pakiet MINIExcitement z oświetleniem ambientowym. W skład wyposażenia wchodzi komputer pokładowy, klimatyzacja automatyczna, czujnik deszczu oraz pakiet schowków.