Mitsubishi w Villi Akiko
11 Luty 2019

Mitsubishi w Villi Akiko

Japońska droga Mitsubishi prowadzi do Akiko Miwy

Podróż śladami japońskiej kultury w Polsce

Anna Cieślak, aktorka i ambasadorka marki Mitsubishi, wyruszyła w swoją drugą podróż śladami japońskiej kultury w Polsce. Do celu, którym był trudnodostępny, położony w Beskidzie Zachodnim pensjonat Akiko Miwa – Japonki z Orderem Wschodzącego Słońca, udała się napędzanym na 4 koła SUV-em coupe Mitsubishi Eclipse Cross.

Ambitni odkrywcy

Cykl podróży „Japońska droga Mitsubishi w Polsce” nie tylko idealnie wpisuje się w strategię marki Mitsubishi Motors Drive Your Ambition, ale i wciela w życie hasło Ambition to Explore, inspirując miłośników marki do poznania ciekawych miejsc oraz ludzi związanych z japońską kulturą w Polsce.

Cel nr 2 – Villa Akiko w Gorcach

Położony na uboczu w goreckich lasach, pensjonat Akiko Miwy – najbardziej znanej polskiej Japonki, przemienia się zimą w trudnodostępne uroczysko. Mimo niełatwych, zimowych warunków – głębokiego śniegu, lodu i stromych podjazdów – japoński SUV z systemem napędu na 4 koła S-AWC (Super All-Wheel Control) i aktywną kontrolą znoszenia AYC (Active Yaw Control) wyśmienicie sprawdził się na beskidzkich bezdrożach.