Moab Easter Jeep Safari
13 Kwiecień 2019

Moab Easter Jeep Safari

Sześć nowych samochodów koncepcyjnych na 53. dorocznym Moab Easter Jeep Safari

Jeep Gladiator

Samochód będzie gwiazdą tegorocznego Easter Jeep Safari: marki Jeep i Mopar po raz kolejny połączyły siły, aby przygotować sześć nowych, specjalnych samochodów koncepcyjnych w ramach corocznej imprezy przeznaczonej dla miłośników jazdy terenowej, która odbędzie się w dniach od 13 do 21 kwietnia w Moab w stanie Utah.

Tim Kuniskis, szef marki Jeep w Ameryce Północnej:

Na tegorocznym Easter Jeep Safari, na wymagających i malowniczych szlakach przeprawowych Moabu, zadebiutuje długo oczekiwany, nowy Jeep Gladiator. Aby to uczcić, przedstawiamy sześć nowych samochodów koncepcyjnych o niezwykłych zdolnościach terenowych, bazujących na nowym pick-up'ie Jeepa, które z pewnością przyciągną uwagę i zachwycą publiczność".

Flota samochodów koncepcyjnych

Pojazdy, które zostanie pokazane podczas edycji 2019 Easter Jeep Safari, wykorzystują zarówno części produkowane seryjnie, jak i prototypy części zamiennych Jeep Performance Parts. Marka Mopar jest odpowiedzialna za projektowanie i produkcję w oparciu o rygorystyczne specyfikacje wysokiej jakości części zamiennych Jeep Performance Parts, nie zapominając nigdy o właściwościach 4x4, które pozwalają właścicielom samochodów Jeep poprawić możliwości ich seryjnych pojazdów.