Nowa Corolla GR Sport
16 Kwiecień 2019

Nowa Corolla GR Sport

Usportowiona Corolla GR Sport wzbogaci gamę modelową kompaktowej Toyoty

Nowa Corolla z sukcesem zadebiutowała na europejskim rynku

Komentatorzy i kierowcy chwalą ją za dynamiczny styl i dużą przyjemność z jazdy. Do gamy modelowej Corolli, która obejmuje trzy rodzaje nadwozia, dwa napędy hybrydowe oraz konwencjonalny napęd benzynowy w wersji 1.6 lub 1.2 Turbo, dołączy Corolla GR Sport. Będzie to drugi model z linii GR Sport po Yarisie GR Sport, który został zaprezentowany po raz pierwszy na ubiegłorocznych targach w Paryżu.

Sportowy design Corolli

Pakiet GR Sport będzie oferowany dla Corolli Hatchback i TS Kombi, zarówno z napędem hybrydowym 1.8 o mocy 122 KM, jak i dynamiczniejszym układem hybrydowym 2.0 o mocy 180 KM. Nowy model wniesie do Corolli ducha wyczynowego zespołu TOYOTA GAZOO Racing oraz sportowy design.

Pakiet GR Sport będzie oferowany dla średniej i wyższej wersji wyposażenia

Pakiet zawiera elementy aerodynamiczne, w tym nowy przedni grill z wykończeniem w kolorze ciemnego chromu, nakładki na progi z wlotami powietrza i tylny dyfuzor. Pakiet obejmuje także obrabiane maszynowo koła z lekkich stopów 18 cali, przyciemniane tylne szyby, światła przeciwmgielne i przednie światła LED. Corolla GR Sport będzie się wyróżniać także dwukolorowym nadwoziem z lakierem Dynamic Grey.