Nowa gama Fiata 500
23 Maj 2019

Nowa gama Fiata 500

Kultowy samochód odnawia się i poszerza swoją ofertę o topowe wersje w gamie: Star i Rockstar

Wprowadzony na rynek po raz pierwszy w 1957 r.

Kultowy Fiat 500 najpierw „zmotoryzował" Europę, a następnie, dzięki swojej drugiej generacji modelu wprowadzonej w 2007 r., całkowicie zrewolucjonizował kategorię samochodów miejskich, oferując po raz pierwszy poziom stylu i technologii nie spotykany dotąd w tym segmencie. Dzisiaj, po 12 latach, nowa 500 „robi kolejny krok naprzód", potwierdzając, że jej powołaniem jest, jak zawsze, wyznaczanie nowych trendów.

Nowa 500 Star, kwintesencja elegancji

Bazując na imponującym sukcesie wersji Lounge, marka Fiat postanowiła stworzyć jeszcze bogatszą, bardziej elegancką wersję wyposażenia: Fiat 500 Star. Jedną z głównych cech tej serii specjalnej jest nowy lakier nadwozia pastelowy Pink Powder, ozdobiony niuansami różu, idealne współgrającymi z chromowanymi detalami, 16" felgami aluminiowymi i szklanym dachem Skydome. Wszystko to, oraz światła przeciwmgielne, są oferowane w standardzie.

Nowa 500 Rockstar, odważny charakter i innowacja na ulicach metropolii

Nowa wersja 500 Rockstar, przeznaczona dla Klientów poszukujących pojazdu o śmiałym charakterze, którzy nie chcą jednakże zrezygnować z eleganckiego wyglądu, wyróżnia się pod względem stylu łączącego w sobie elementy estetyczne wersji Sport, widoczne na przednich i tylnych zderzakach oraz listwach progowych, z detalami stylistycznymi, takimi jak stały szklany dach, 16" felgi aluminiowe i elementy nadwozia z chromowanym, satynowym wykończeniem.