Nowa gama Tipo
14 Luty 2019

Nowa gama Tipo

Rodzina Tipo jest teraz dostępna w wersjach Street, Mirror, S-Design i Sport, mogących sprostać potrzebom Klientów w każdym wieku i o różnych gustach

Nadchodzi nowa gama Tipo sedan, hatchback i kombi

Street, Mirror, nowy S-Design i Sport będą w stanie sprostać potrzebom Klientów w każdym wieku, o różnych gustach i wymaganiach w zakresie mobilności. Nowa wersja S-Design i Sport jest przeznaczona dla młodych i dynamicznych Klientów poszukujących samochodu, który wyróżnia się charakterem i sportowym stylem. Dwie nowe wersje uzupełniają gamę, która obejmuje już wersje Mirror i Street.

Tipo S-Design i Tipo Sport

Powstały na bazie nowej wersji S-Design, Fiat Tipo Sport wyróżnia się sportowym charakterem. Liczne specjalne i ekskluzywne elementy designu podkreślą jego dynamiczny styl. Wersja Sport jest dostępna wyłącznie w nadwoziu hatchback, zmieniając S-Design w nową, topową wersję w gamie, rozpoznawalną dzięki nowym sportowym zderzakom, zewnętrznym bocznym spoilerom oraz nowym oprawom świateł przeciwmgielnych.

Fiat Tipo Street i Tipo Mirror

Tipo w wersji Street skierowany jest do młodszej grupy Klientów, którzy poszukują w samochodzie dynamiki i stylu za przystępna cenę. W nowej wersji Street pojawiają się dodatkowo nowe, aluminiowe 16-calowe obręcze kół w czarnym, błyszczącym kolorze, przyciemniane tylne szyby oraz ciemne elementy wykończeniowe. Wszystkie elementy wchodzące w skład pakietu estetycznego pozwalają wydobyć zrównoważone kształty włoskiego designu, gwarantując wyrazisty charakter i styl.