Nowa kolekcja MINI Lifestyle
11 Sierpień 2018

Nowa kolekcja MINI Lifestyle

Świadome wykorzystanie formy, niepowtarzalny design i wysokiej jakości materiały to cechy wyróżniające nową kolekcję MINI Lifestyle 2018-2020

MINI Lifestyle 2018-2020

Nowa kolekcja oferuje szeroką gamę produktów zaprojektowanych tak, aby ułatwiać, wzbogacać i upiększać codzienne życie w całej jego różnorodności wyrażając tym samym istotę marki MINI w samochodach i poza nimi. Kolekcja obejmuje ponad 100 pozycji, od odzieży i torebek po torby bagażowe, akcesoria, artykuły dla dzieci i przedmioty związane z mobilnością.

Asortyment estetycznych, wysokogatunkowych produktów

Produkty z kolekcji Lifestyle to kontynuacja nowej estetyki MINI Lifestyle wprowadzonej w roku 2016, która zachwyca przemyślanymi detalami oraz minimalistycznym i wyrazistym designem na czasie. Do tego wszystkie mają charakterystyczny styl MINI – szczególny akcent w wyglądzie i funkcjonalności.

Na luzie i stylowo – tekstylia z nowej kolekcji MINI Lifestyle

Nowa odzież damska, męska i dziecięca charakteryzuje się wyjątkową jakością, nowoczesną estetyką i sprawdzonym designem. Od codziennych artykułów po ciekawe akcesoria – wszystkie produkty emanują osobowością, a przede wszystkim niepowtarzalnym charakterem MINI.