Nowa seria specjalna „S”
24 Maj 2019

Nowa seria specjalna „S”

Nowa seria specjalna „S" modeli Renegade, Compass i Cherokee wyróżniających się wyglądem Premium, podkreślonym przez liczne elementy Granite Crystal i bogate wyposażenie

Nowy Jeep Renegade „S"

Bazująca na topowej wersji wyposażenia Limited, nowa seria specjalna „S" podkreśla sportowy charakter samochodu przez czarny dach i akcenty Granite Crystal umieszczone na atrapie chłodnicy i znaczkach („4x4", „Jeep", „Renegade" i „S"). Nowy wygląd nadwozia dopełniają specjalne relingi dachowe i ekskluzywne 19" obręcze kół w kolorze Granite Crystal.

Nowy Jeep Compass „S"

Nowy Compass „S" dołącza do gamy bestsellera Jeepa. Zaprojektowany, aby podkreślić sportowy i miejski wygląd modelu, nowy „S" oferuje wyszukany styl i bogate wyposażenie stworzone dla Klientów pragnących się wyróżniać. Oprócz najnowocześniejszych technologii, oferuje doskonałą dynamikę jazdy na drodze i ma ponad 70 systemów bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego.

Nowy Jeep Cherokee „S"

Nowy Cherokee „S" w specjalnej edycji dodaje śmiały, sportowy charakter do kolejnej odsłony najsprawniejszego SUV-a tej klasy. Nowa edycja specjalna „S" może pochwalić się sportowym wyglądem nadanym przez charakterystyczne akcenty stylistyczne, które zestawione są z wnętrzem inspirowanym komfortem i luksusem.