Nowe BMW M760Li xDrive
29 Luty 2016

Nowe BMW M760Li xDrive

Połączenie najwyższego komfortu i odurzającej wydajności

BMW M760Li będzie świętować swoją światową premierę w Genewie.

Prestiżowa wizytówka niedawno wprowadzonej gamy modeli BMW serii 7 podkreśla swój wysoki status dzięki 12-cylindrowemu silnikowi hybrydowemu M Performance TwinPower Turbo. Jego wyjątkowymi atrybutami są specjalne udoskonalenia i nieprzerwana moc. Dzięki połączeniu widocznie dynamicznej charakterystyki jazdy oraz doskonałego komfortu jazdy, BMW M760Li xDrive stanowi uosobienie mocy i zmienia stan gry w segmencie luksusowych sedanów. To auto jasno uosabia dynamiczną misję BMW M Performance. 12-cylindrowy silnik benzynowy TwinPower Turbo osiąga moc 600 KM (łączne zużycie paliwa: 12.6 l/100 km). Rozpędza się od 0 do 100 km/h w 3,9 sekundy i osiąga maksymalną prędkość 250 km/h lub 305 km/h z pakietem M Driver’s Package.

Oznaczenie nowego modelu iPerformance, które zostanie nadane wszystkim hybrydom BMW typu plug-in w lipcu 2016 roku, to widoczne odzwierciedlenie transferu technologii BMW i do rdzennej marki BMW. Model będzie świętować swoją premierę nowej linii BMW serii 7 wraz z trzema luksusowymi sedanami hybrydowymi typu plug-in. Mając pięć wariantów hybrydowych typu plug-in
w liniach od BMW serii 2 do BMW serii 7, BMW rozszerza swoją technologię na szerszy obszar rynku - od klasy kompaktowej do luksusowej.

Niebawem do stawki dołączą kolejne modele. Nowe modele hybrydowe BMW typu plug-in wykorzystują wiedzę BMW i nie tylko w zakresie silników elektrycznych i ogniw akumulatorów, lecz także elektronicznych systemów sterowania. Aby jeszcze lepiej uwidocznić rygorystyczną strategię elektryfikacji BMW, wszystkie modele iPerformance będą posiadać logo BMW i na przednim panelu bocznym, niebieskie elementy w stylu BMW na atrapie chłodnicy i piastach kół, jak również logo eDrive na słupku tylnym.

Klienci mogą także skorzystać z usług i produktów BMW i 360o ELECTRIC. Obejmują one BMW
i Wallbox do ładowania w domu, który jest oferowany wraz z usługą instalacji. Częścią dostępnej usługi jest także zawarcie odpowiedniej umowy z dostawcą energii odnawialnej. Aplikacja BMW
i Remote oraz inteligentne usługi BMW ConnectedDrive Services zapewniają dodatkowe korzyści