Nowe BMW Serii 1
29 Maj 2019

Nowe BMW Serii 1

Perfekcyjna synteza zręczności i przestrzenności

Prawdziwe BMW o mocnym charakterze

Nowe BMW serii 1 wyznacza początek nowej ery. W trzeciej generacji tego udanego kompaktu klasy premium zastosowano po raz pierwszy nowoczesną konstrukcję BMW z napędem na przednie koła, łączącą typową dla BMW radość jazdy i dynamikę ze znacznie większą przestrzenią we wnętrzu.

Napęd na przednie koła

BMW serii 1 ma odczuwalnie większą zwinność – zarówno z nowym napędem przednim, jak i z inteligentnym napędem na cztery koła BMW xDrive. Decydujące znaczenie ma fakt, że w pięcioletnim rozwoju nowego BMW serii 1 firma BMW uwzględniła wszystkie doświadczenia zebrane przez BMW Group w ciągu ostatnich kilku lat w zakresie technologii napędu na przednie koła w innych modelach.

Trzecia generacja BMW serii 1

Nowa seria 1 zostanie zaprezentowana publiczności po raz pierwszy w BMW Welt w Monachium w dniach 25-27 czerwca 2019 r. w ramach nowej platformy prezentacyjnej BMW Group #NEXTGen. Miejscem targowej premiery będzie Międzynarodowa Wystawa Samochodów (IAA) we Frankfurcie nad Menem we wrześniu 2019 roku. Wprowadzenie na rynki na całym świecie nastąpi od 28 września 2019 r.