Nowe BMW serii 3 Touring
01 Lipiec 2019

Nowe BMW serii 3 Touring

Dynamiczna stylistyka, odczuwalnie większa radość z jazdy oraz innowacyjne detale podnoszące funkcjonalność

Funkcjonalność w klimacie premium

Najnowsza generacja sportowego pięciodrzwiowego samochodu bardziej niż kiedykolwiek łączy w sobie najważniejsze cechy BMW serii 3 z dużym i wszechstronnym wnętrzem. Szlachetny i progresywny charakter nowego BMW serii 3 Touring podkreśla gruntownie udoskonalona atmosfera premium wewnątrz pojazdu oraz najnowsze innowacje w zakresie obsługi i łączności.

Szósta generacja

32 lata temu BMW serii 3 Touring było pionierem nowego typu pojazdów. W szóstej generacji znów wyznacza standardy sportowych właściwości jezdnych i nowoczesnej wszechstronności w segmencie premium klasy średniej. Do tej pory wyprodukowano ponad 1,7 miliona egzemplarzy, a poprzednik nowego modelu sprzedał się w liczbie ponad 500 000 egzemplarzy.

Premiera najnowszego modelu BMW

Nowe BMW serii 3 Touring zostanie zaprezentowane publiczności po raz pierwszy w BMW Welt w Monachium w dniach 25-27 czerwca 2019 r. w ramach BMW Group #NEXTGen. Samochód będzie produkowany w zakładach BMW w Monachium na potrzeby rynków w Europie, a także w Japonii, Korei Południowej, Tajwanie, Hong Kongu, Australii i Nowej Zelandii. Wprowadzenie na rynek nastąpi od 28 września 2019 r.