Nowe BMW X7
20 Październik 2018

Nowe BMW X7

BMW X7 łączy w sobie prezencję, ekskluzywność i komfort modelu klasy luksusowej z wszechstronnymi właściwościami jezdnymi SAV

Luksus w nowym wymiarze

Pierwsze BMW X7 łączy w sobie prezencję, ekskluzywność i komfort modelu klasy luksusowej z wszechstronnymi właściwościami jezdnymi Sports Activity Vehicle (SAV). Produkcja ruszy w zakładach BMW w Spartanburgu (USA), a wprowadzenie modelu na rynek zaplanowane jest na marzec 2019 r.

Największy model BMW X

Samochód ma długość 5151 mm, szerokość 2000 mm, wysokość 1805 mm i rozstaw osi 3105 mm. X7 wyróżnia klarowna i precyzyjna stylistyka, wyrazisty, reprezentacyjny front, duże powierzchnie szyb, duży prześwit, długa linia dachu i dwuczęściowa klapa tylna. Ekskluzywny design podkreślają chromowane elementy oraz reflektory diodowe w standardzie.

Duża przestrzeń na trzech rzędach siedzeń

Siedem miejsc w standardzie, pełna wygoda również w trzecim rzędzie z podłokietnikami, uchwytami na napoje i gniazdami USB. Wszystkie fotele są regulowane elektrycznie i pokryte skórą Vernasca w wyposażeniu standardowym. Pojazd oferuje możliwość zwiększenia pojemności bagażnika z 326 do 2120 l.