Nowe cyfrowe funkcje w ofercie BMW
01 Listopad 2018

Nowe cyfrowe funkcje w ofercie BMW

Nowy BMW Cockpit i bezprzewodowy Apple CarPlay

Intuicyjna obsługa i szerokie możliwości personalizacji

Zmodernizowany system multimedialny BMW Cockpit zadebiutuje w BMW serii 8. Następnie pojawi się w BMW X7, BMW X5, BMW serii 3, a także BMW Z4. Od listopada 2018 r. wszystkie modele BMW, BMW i oraz MINI będzie można zamawiać z dostępem do usługi Apple CarPlay.

Ulepszony BMW Cockpit

W nowej odsłonie BMW Cockpit jest jeszcze bardziej skoncentrowany na potrzebach kierowcy, zapewniając mu intuicyjny dostęp do wszystkich funkcji systemu multimedialnego. Daje większe możliwości personalizacji i dostosowania wyświetlanych treści do indywidualnych preferencji użytkownika. Sterowanie systemem operacyjnych BMW 7.0 zostało ulepszone pod kątem rozpoznawania głosu.

BMW zyskuje jeszcze bardziej cyfrowy charakter

Od marca 2019 r. po raz pierwszy oferowany będzie inteligentny asystent osobisty BMW, który reaguje na angielskie hasło „Hey BMW”. To początek nowej ery, w której kierowcy w coraz większym stopniu będą mogli głosowo obsługiwać samochód czy uzyskać dostęp do jego funkcji i informacji. System uczy się nawyków i przyzwyczajeń, a następnie jest w stanie stosować je w odpowiednim kontekście.